Moderní kempy

Reference

Dagmar Janečková, Autokemp Merkur Pasohlávky
11.8. – 18.8.

Ve stanu se nám moc líbilo. Matrace jsou pohodlné a všude dostatek místa. Umístění stanu pro nás na dobrém místě. Určitě doporučíme a i my se sem rádi ještě vrátíme.

Miroslav Hluško, Autokemp Merkur Pasohlávky
11.8. – 18.8.

Páčil sa mi sposob spania, elektrospotřebiče, el. zásuvka a vybavenie kuchyne. Je to velmi pohodlné. Asi dojedeme aj budúci rok.

Blanka Hlavsová, Autokemp Strážnice
4.8. – 11.8.

První srpnový týden strávený v autokempinku Strážnice celou naší rodinu doslova nadchl.
Stan Outwell nemá chybu. Je úžasně prostorný a velice důmyslně řešený. Vybavení stanu pak skýtá komfort hodný luxusní chatky:  pohodlné matrace, ložní prádlo, lednice, konvice, vařič, gril!, skříňka s multifunkčními šuplíky (oceníte  nejen jako skladové prostory, ale např. i při pendlování se špinavým  nádobím  mezi stanem a kuchyňkou …). Nádobí  je součástí vybavení stanu, není tedy  nutné s sebou tyto věci do kempu vozit.  Velice příjemná je i skutečnost, že si lze ve stanu rozsvítit, i když děti samozřejmě použijí své „nezbytné“ čelové lampy ,  stejně tak jako spacáky…
Zkrátka tato dovolená uspokojila všechny:  malé zálesáky i zhýčkané dospělé, kteří si chtěli odpočinout v přírodě…

V neposlední řadě chvála směřuje i k celému týmu autokempu Strážnice. Sociální zázemí vždy čisté, nová supermoderní kuchyňka, možnost zapůjčit si kola, skvělé koupaliště s tobogánem (a panem plavčíkem, který večer zájemcům dodá skvělé víno z lokálního vinohradu),  minigolf; personál příjemný,  servis vždy dostupný…Doporučuji!

Blanka Králová, Autokemp Strážnice
4.8. – 11.8.

Strávila jsem pár dnů ve Strážnici ve stanu Outwell, který mě nadchl svojí prostorností, pohodlím a vybavením. Uvítala jsem zejm. lednici, rychlovarnou konvici, kompletní nádobí. Vzhledem k tomu, že jsem trávila dovolenou se svými vnoučaty, mohu Outwell na základě vlastní zkušenosti doporučit i dříve narozeným. Spaní na nafukovacích matracích s lůžkovinami je komfortní. Překvapilo mě, že součástí stanu byl i stůl se židlemi a umístění stanu poskytovalo příjemné posezení ve stínu stromů.

Pouze poznamenávám, že tak kvalitní stan by si zasloužil ponechat větší prostor kolem sebe.
Kemp Strážnice nabízí velmi pěkné koupaliště a lokalita umožňuje krásné výlety do okolí.

Kemp Dolce, Lenka Drahoňovská
4.08.2012 – 11.8.

Krásný kemp přímo u vody. Krásná příroda, super na výlety. Ubytování v obytném stanu naprosto super, akorát v noci byla trošku zima, protože nám moc nevyšlo počasí. Záchody a sprhy čisté, okolí čísté, kemp čistý.

Rodina Jügler / Wölfer/ Lange, CAMP BRODSKÝ
4.8.12-11.8.

Stan Outwell je skvělý, jenom matrace by mohly být pro dvě osoby, protože ty samostatné se stále rozjíždějí a člověk občas ležel na zemi. Nebo alespoň prostěradlo pro dvě postele. Lednička je pro pět osob při velkém horku trošku malá, ale jinak bylo všechno super … vybavení atd. Budeme to dále doporučovat mezi naše známé a příští rok tuto službu, která je velice výhodná hlavně pro rodiny s dětmi, znovu využijeme. Děkujeme, rodina Jügler / Wölfer / Lange

Seč Pláž, Kačerky
11.07.

Byli jsme prvními zákazníky v tomto autokempu v letošní novince českých kempů – rodinných stanech Outwell – a byli jsme s dětmi nadmíru spokojeni, ba přímo nadšeni. Mohu jen doporučit. Slova chvály máme také na samotný kemp, pana vedoucího a všechny zaměstnance. Nenašli jsme žádný nedostatek, všichni byli v čele s panem Minarčíkem vstřícní a obětaví, na sociálkách se uklízečky snažily a že se za teplou sprchu zaplatí nějaká kačka navíc nám nevadí – my jsme se za 10 Kč vysprchovali čtyři včetně umytí vlasů. Oceňujeme další služby v kempu, dostatek stravovacího zařízení, kulturního a sportovního vyžití, večery s živou hudbou, program pro děti. Nakonec počasí i přes ty noční bouřky nám také přálo.
Autokemp Seč Pláž mohu jen vřele doporučit, určitě jsme zde nebyli naposledy.

Martina Šimůnková, Autokemp Seč Pláž
30.6. – 7.7.

Byla jsem s dětmi (4, 9, 15 let) zcela spokojená a nadšená. Stan poskytuje především dostatek prostoru nejen v prostorné předsíni, ale i v ložnici, která se dá přepažit na dvě části a vytvořit tak soukromí a klid. Uvítala jsem kuchyňské vybavení stanu – dvouvařič, varná konvice a malá lednička jsou super, stůl, židle (pro malou princeznu jsme dostali i malou židličku), v ložnici nafukovací matrace včetně lůžkovin, navíc odpadkový koš, koberec na zemi a rohožka u vstupu, člověk si připadal jako doma. A všude spousta úložných míst. Pro večerní posezení závěsná lampa a možnost nabití mobilu nebo baterky do fotoaparátu, venku zahradní gril – to vše jen podtrhovalo komfort tohoto moderního stanu. Stan je navíc moc pěkně a prakticky řešen, dá se více otevřít či jen lehce větrat, proti hmyzu jsou všude moskytiéry. Ve stanu jsme zcela bez úhony přečkali jak tropická vedra prvních dnů, tak i vydatné deště a bouřky se silným větrem v nocích následujících.

Co se týče samotného umístění stanu v kempu, tak pro stany (v Seči jsou dva) byla vytvořena nová stání v klidnější části a poblíž sociálního zařízení, vzrostlé stromy na vedlejším soukromém pozemku poskytovaly v odpoledním žáru již stín. Pod podlážkou stanu je vyšší dřevěná deska, kterou jsme ocenili zvláště po dešti a dětem poskytovala prostor ke hře.

Stan Outwell můžeme jen doporučit a přejeme jim větší rozšíření napříč naší krásnou vlastí, ne každý má vybavení k takovému modernímu a komfortnímu kempování.
Na závěr mám ještě slova chvály i na samotný kemp, pana vedoucího a všechny zaměstnance. Nenašla jsem žádný nedostatek, všichni byli v čele s panem Minarčíkem vstřícní a obětaví, na sociálkách se uklízečky snažily a že se za teplou sprchu zaplatí nějaká kačka navíc nám nevadí-my jsme se za 10 Kč vysprchovali čtyři včetně umytí vlasů. Mrzí nás, že nejmenovaná televizní stanice uvedla, jak nám bylo reprodukováno příbuznými, zkreslené informace.

Autokemp Seč Pláž mohu jen vřele doporučit, určitě jsme zde nebyli naposledy.

 

Lapáčkovi, Autokemp Seč Pláž
30.6. – 7.7.

Dovolená byla velmi povedená, a to především právě pro komfort, který Vámi nabízený stan Outwel představuje. Opravdu jedinné, co s sebou člověk potřebuje, je dobrá nálada a jídlo (i když i o to už se v dobrých kempech v podstatě postarají). Už nejde ani vlastně o „stanování“, je to opravdu téměř malá luxusní chatka :o )

Výborná je i podlážka pod stanem, takže ani největších lijáků se nešlo bát(a že jsme zrovna jedním pořádným prošli). Stanu a jeho vybavení není opravdu co vytknout, naopak nám nasadil velmi vysokou laťku, pokud kdy budeme vlastní stan kupovat. Jen naprosto malou nepříjemností je vypínání/zapínaní lampy způsobem vytažení/zasunutí zástrčky.
Lepší by byl přepínač někde přímo u světla. Zároveň si myslím, že není třeba stany vybavovat ložním prádlem. Bylo to sice příjemné překvapení (peřiny+polštáře+povlečení), ale druhou noc už jsme spali ve spacácích, které k tomu stanování prostě více patří (obzvláště jde-li o děti). A myslím si, že přivézt si spacáky není pro nikoho, kdo chce stanovat, problém. Odpadnou tak starosti s případným budoucím vlhnutím peřin/polštářů, jejich čištěním, …. Zbytečný nadstandard, který pro provozovatele znamená zbytečné náklady.

Jedinou výtku jsme měli k umístění stanu hned vedle vývodu kanalizace, která při správném směru provoněla celý stan. Ale to už je věcí samotného kempu, s jehož provozovatelem jsme o tom mluvili (Seč-pláž). Také by stany zasluhovaly více prostoru kolem sebe, aby i vedlejší východ stanu měl využití (směřuje v podstatě rovnou do sousedního stanu). Jinak opravdu výborné a skvělý nápad takto stany pronajímat. A jak se zdálo, stan oslovil i mnoho kolemjdoucích. Pobyt v něm rozhodně doporučíme všem známým a zcela určitě by zasluhoval větší reklamu a zviditelnění.